Новини

Японський чай матча – атмосферне чаювання з користю!

В вашій кухонній шафі завжди повно різноманітних сортів чаю, а жоден ранок не розпочнеться без чашечки ароматного напою? Чай матча – невід’ємна частинка вашої дієти та колекції кожного прихильника чайних церемоній. Завдяки своєму унікальному хімічному складу та цінному смаку, який виділяє його серед інших чайних напоїв, він вважається чаєм найвищої якості. Покращення концентрації уваги, ясність розуму та заряд енергії на весь день, сприяння схудненню, захист від вірусів та шкідливих бактерій… Корисні функції матчі нескінченні, а перевага над іншими напоями очевидна.

Додаткова енергія без побічних ефектів

Не тільки любителі чаю мають звернути увагу на цей чудо-напій. Матча стане ідеальною альтернативою для «кавоманів», які бажають отримувати свою щоденну дозу енергії та позбавитись залежності від кави або негативних наслідків її споживання. Матча містить достатню кількість кофеїну для підтримки енергії до 6-7 годин! Комбінація кофеїну з l-теаніном в матчі значно покращує концентрацію уваги та забезпечує тривалий приплив енергії без нервозності або побічних ефектів, які ви могли відчувати раніше при вживанні кави та енергетичних напоїв.

Важливо! Через довготривалий заряд енергії, який забезпечує чай матча, не рекомендується вживати його на ніч або комбінувати з кавою. Найкращий час для споживання матчі – одразу після пробудження від сну, перед виходом на роботу чи початком роботи над новим проектом, і навіть за кілька годин до фізичних навантажень! Адже нещодавні дослідження показали, що матча здатна покращити фізичну витривалість на 24%.

Замовити високоякісний чай Матча можна за телефонами або ж на сайті: 0674404594, 0675038817, 0633060860, 0633061266.

Психічне здоров’я

Завдяки потенціалу запобігання захворюванням і підтримки когнітивних функцій, регулярне вживання матчі може мати позитивний вплив як на фізичне, так і на психічне здоров’я. L-теанін створює глибоке відчуття ясності розуму і покращення концентрації уваги – такий самий психічний стан зазвичай досягається за допомогою медитації та практики йоги. Турбота про ментальне здоров’я та творча енергія – те, за що ми так любимо чай матча.

L-теанін – що це за компонент і чому він важливий?

L-теанін є рідкісною амінокислотою, яка сприяє розслабленню та гарному самопочуттю, впливаючи на роботу мозку. У той час як стрес може викликати бета-хвилі, що призводять до збудженого, більш збудженого стану, L-теанін створює альфа-хвилі, які призводять до стану спокою та ясності розуму. І хоча L-теанін поширений у всьому чаї, матча може містити до п’яти разів більше цієї амінокислоти, ніж звичайний чорний і зелений чай.

Чи має матча інші корисні властивості для здоров’я? Однозначно так, саме тому цей чай – must-have вашої дієти.

Антиоксиданти

Антиоксиданти – природні хімічні сполуки, які запобігають старінню та хронічним захворюванням. Різні фрукти та овочі хвалять за їх антиоксидантні властивості. Але матча не має собі рівних у порівнянні. По-перше, матча має найвищий рейтинг антиоксидантів серед основних «продуктів здоров’я». Відповідно до тесту ORAC (здатність до поглинання радикалів кисню), який вимірює рівень антиоксидантів у харчових продуктах, у зеленому чаї матча міститься 1384 одиниці на грам. Це у 13 разів більше антиоксидантів гранату, у 15 разів більше антиоксидантів чорниці та у 125 разів більше антиоксидантів шпинату. Така кількість антиоксидантів буде надзвичайно корисною у профілактиці раку, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера, серцевого нападу та серцевої недостатності.

Імунна функція

Зелений чай матча зміцнює імунну систему і зупиняє розповсюдження вірусів в організмі. Спеціальний антиоксидант під назвою EGCg ефективний у боротьбі та захисті організму від різних бактеріальних та вірусних інфекцій, адже пригнічує ріст багатьох хвороботворних мікроорганізмів, включаючи вірус грипу А, вірус гепатиту, вірус герпесу та бактерії, що викликають стрептококкову хворобу горла. Більше того, матча позитивно впливає на здоров’я ротової порожнини, на відміну від кави, що характеризується підвищеною кислотністю та негативно впливає на розвиток бактерій та здоров’я зубів. Матча має антибактеріальні властивості, що допоможе запобігти утворенню карієсу, утворенню зубного нальоту та шкідливих бактерій.

Здоров’я серця

Помірне включення чаю матча у раціон може значно знизити ризик інсульту або серцевого нападу. Катехіни, основні сполуки зеленого чаю, надають захисну дію на судини за допомогою багатьох механізмів, включаючи антиоксидантну, антигіпертензивну, протизапальну, антитромбогенну та ліпідознижувальну дію. Звичайно, матча – це не все, що вам потрібно для здорового серця. Експерти рекомендують здоровий і регулярний режим харчування, який включає цільні зерна, фрукти та овочі, рибу та продукти з низьким вмістом цукру, жиру, натрію та холестерину.

Розумова активність

Чай матча (особливо такий компонент як ) позитивно впливає на розумову діяльність та продуктивність, зокрема численні дослідження довели, що вживання чаю матча сприяє покращенню уваги та пам’яті. З цієї ж причини, чай матча в невеликих дозах (не більше однієї чашки на добу) є корисним для покращення розумової активності літніх людей.

Схуднення

Чи можна схуднути за допомогою матчі? Матча містить антиоксидант EGCg який підвищує CCK (холецистокінін), гормон, що відповідає за відчуття ситості. Вживання матчі між прийомами їжі допоможе вам відчути ситість і не піддаватись на бажання «перекусити» калорійними смаколиками.

Здоров’я та краса шкіри

Катехіни, що містяться в зеленому чаї матча, затримують і дезактивують вільні радикали в шкірі, що уповільнює ознаки старіння. А нанесення матчі безпосередньо на шкіру у вигляді маски є одним із найкращих способів боротьби з акне. Порошок матча має багато протизапальних властивостей, особливо EGCg, які зменшують почервоніння, пов’язані з хронічними захворюваннями шкіри. Матча навіть стимулює вироблення еластину, щоб додати шкірі об’єм і захищає її від вільних радикалів, які викликають пошкодження від сонця, пігментні плями, сухість шкіри і зморшки.

Замовити високоякісний чай Матча можна за телефонами або ж на сайті: 0674404594, 0675038817, 0633060860, 0633061266.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.