Новини

СОЛОДКЕ МАЙБУТНЄ ЗА СУКРАЛОЗОЮ: ЧИМ ОСОБЛИВИЙ І КОРИСНИЙ ЦЕЙ ПІДСОЛОДЖУВАЧ

Якщо ви не уявляєте як можна пити чай без цукру, або не можете встояти перед духмяною солодкою випічкою – сукралоза саме той продукт, який позбавить вас почуття провини після чергової порції запашних тістечок.

В чому унікальність?

Насправді, сукралоза виготовляється зі справжнього цукру в багатоступінчастому хімічному процесі, в якому три воднево-кисневі групи замінюються на атоми хлору. Це надає їй смак, який є приємнішим та натуральнішим у порівнянні з іншими штучними підсолоджувачами. Саме тому всі любителі поласувати солоденьким можуть бути спокійні: сукралоза не залишає післясмаку та смакує абсолютно природньо.

Ви можете замовити продукти на високоякісній сукралозі у нас на сайті www.felizata-protein.com.ua або за телефонами: 067 4404594, 067 5038817, 063 3061266

Замінюючи цукор сукралозою в продуктах харчування та напоях, калорії можна істотно знизити або, у багатьох продуктах, практично виключити. Окрім цього, сукралоза в рази солодша за цукор – 1 граму буде більш ніж достатньо щоб підсолодити чай, замість звичних двох ложок цукру. Тому сукралоза стане надійним товаришем на шляху до схуднення.

Хоча сукралоза виготовляється із цукру, вона не розпізнається організмом як вуглевод і тому не містить калорій. Сукралоза є корисною альтернативою для людей, які намагаються зменшити споживання цукру або калорій, в тому числі, для людей що страждають на діабет. Багато дієтичних або легких продуктів, включаючи газовані напої, кондитерські вироби, молочні десерти та випічку, підсолоджують сукралозою.

Сукралоза НЕ сприяє карієсу.

Солодке життя вартує грошей на візит до стоматолога?

Заміна цукру сукралозою у вашому раціоні допоможе змінити цю не приємну тенденцію та позбавати вас зайвих турбот, адже науково доведено, що сукралоза не підтримує ріст ротових бактерій і не сприяє карієсу (на відміну від цукру).

Чи є сукралоза безпечним продуктом?

Однозначно, так! Сукралоза безпечна для вживання всієї родини, включаючи дітей, вагітних жінок та навіть жінок, які годують груддю. Як і всі харчові інгредієнти, сукралоза пройшла широку програму тестування на безпеку, перш ніж була дозволена на ринках. Органи охорони здоров’я в усьому світі ретельно оцінили дослідження безпеки сукралози і в кожному випадку дійшли висновку, що сукралоза безпечна для споживання всією сім’єю.

Сукралоза дуже практичний продукт, вона не втрачає своїх смакових властивостей при нагріванні, розведенні та довготривалому зберіганні. Вона зберігає свої властивості навіть у рідких продуктах: соусах, джемах, желе, молочних продуктах, перероблених фруктових напоях.

Сукралоза також дуже стабільна у сухих продуктах, таких як порошкоподібні напої, розчинні десерти та столові підсолоджувачі. Гнучкість використання дозволяє досхочу експериментувати з сукралозою на кухні і спокійно відкласти найсолодше «на десерт».

Ви можете замовити продукти на високоякісній сукралозі у нас на сайті www.felizata-protein.com.ua або за телефонами: 067 4404594, 067 5038817, 063 3061266

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.